Firma Budowlana „FHU TRANSKOP” powstała w 1995 r. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych w zakresie robót ziemnych, drogowych i rozbiórkowych. Jest firmą z wieloletnim stażem, posiadającą ugruntowaną pozycję zarówno na rynku regionalnym jak i w obszarze całego kraju. Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie, a także zamiłowanie do podejmowanych zadań przedkłada się na jakość oferowanych usług. Klientami są inwestorzy publiczni, prywatni a także klienci indywidualni. Współpracowaliśmy m.in. z firmami: KGHM ZANAM, Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A, Nadleśnictwo Lubin, ATLAS WARD, PORR S.A, Raben Real Estate Poland Sp. z o.o., WPIP Sp. z o, o ,Polimex Mostostal, SKANSKA, ELEKTROBUDOWA S.A. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie inwestycji budowlanych takich jak drogi, parkingi, hale przemysłowo-magazynowe, sieci zewnętrzne, rozbiórki i wyburzenia.
Działalność firmy cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały, umiejętności pracowników i najwyższa jakość realizowanych obiektów. Naszym wyróżnikiem są: wiarygodność, rzetelność wykonania oraz dbałość o warunki pracy załogi, potwierdzone przede wszystkim przez klientów.
W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Stosowane reguły pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest zadowolenie klientów i zaufanie pracowników.
Doświadczona kadra inżyniersko-techniczna i wykwalifikowana załoga gwarantuje wykonawstwo robót na najwyższym poziomie, w nowoczesnych technologiach i wysokich wymaganiach. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej. Ich fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz posiadane uprawnienia pozwalają na stosowanie nowoczesnych rozwiązań inżynieryjno-technologicznych. Zapewniamy pracownikom szkolenia pozwalające na bieżąco dostosowywać się do potrzeb firmy oraz zapewnienie wysokiej jakości oferowanych usług.

Close Menu